ANA SAYFA / Ozel İLE İLGİLİ HABERLER

Ozel İLE İLGİLİ HABERLER

Afrin hızla kuşatılıyor: Son durum harita (Canlı Anlatım) 11 Mart 2018

( Afrin son durum harita (10 Mart 2018) Dünkü ilerleme sonrası TSK/ÖSO güçleri koşar adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Afrin'de köyler domino taşı etkisiyle birbir düşmeye başladı. Hiçbir direnişin olmadığı Afrin çevresinde dün kuzey ve doğu hatlarından merkeze yaklaşan TSK/ÖSO güçleri bu gün bu ilerlemeyi hızlandırdı. İlk kez güneydoğu hatlarından da merkeze çok yaklaşıldı.

Haberi Oku

Afrin’de üç tespit, bir gerçek: YPG’ye kötü haber… (ANALİZ)

Şeran beldesinde ÖSO unsurlarının yakaladığı YPG'li militanlar. 7 Mart 2018

Bugün çok sayıda yer YPG’den alındı. Kuzeydoğuda Şeran hattından inen TSK/ÖSO unsurları, Şeran’dan aşağıya Meydanköy Barajı’na kadar olan hatta Kaf Cenne, Maşallah, Metinli, Katme bölgeleri, Hallubi köylerini Cinderes hattında ise Cinderes Tepesi, güney mahalle, Tel Hamu ve daha birçok alanı ele geçirdi… Yani YPG çöktü…

Haberi Oku

YPG’nin “şeker karaborsası” ele geçirildi: Tam 300 ton… (VİDEO)

Şeran beldesi doğusunda bulunan Dubanlı önceki gün ele geçirilmişti.

Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) yürütülen, Özgür Suriye Ordusu’nun (ÖSO) destek verdiği Zeytin Dalı Harekatı’nda Afrin’in Dunbanlı köyünde yapılan aramada PKK’nın karaborsa şeker deposu ele geçirildi. Harekat kapsamında Şeran beldesine bağlı Dunbanlı köyüne giren Türkmen Muntasır Billah Tümeni mensupları, yaptıkları aramada, bir depoda 300 ton toz şeker ele geçirdi. Türkmen Muntasır …

Haberi Oku

Afrin’de kaç ypg’li öldü: İşte son rakam

TSK-ÖSO unsurları Afrin'de ilerlemeye devam ediyor.

Afrin'de kaç ypg'li öldü. Afrin'de son durum harita.... TSK ve ÖSO'nun yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı kapsamında kritik gelişme yaşandı. Afrin harekatı kapsamında ilerleyen TSK/ÖSO unsurları kritik ilerleme sağladı. TSK, etkisiz hale getirilen YPG'li sayısını duyurdu.

Haberi Oku

Afrin son durum: TSK/ÖSO Şeran beldesine girdi

TSK Şeran'a girdi: Afrin son durum (5 Mart 2018): TSK/ÖSO,ÖSO, Şeran bölgesinde 4 tepeyi aldıktan sonra Şeran belde merkezini tam kuşatma altına aldı. TSK/ÖSO unsurlarının bazı noktalardan da belde dış sınırlarından giriş yapmaya başladığı öğrenildi.

Haberi Oku