ANA SAYFA / Sondurum İLE İLGİLİ HABERLER

Sondurum İLE İLGİLİ HABERLER

Cinderes böyle düştü: Afrin son durum haritası (8 Mart 2017)

Cinderes'te kontrolü sağlayan ÖSO, belde merkezinde zafer pozu verdi.

Cinderes'in batısı ardından beldenin tamamı ÖSO/TSK kontrolüne girdi. Afrin'de son durum haritası. Afrin harekatında kritik gelişme. TSK ve ÖSO unsurlarının 7 Mart sabah saatlerinde başlattığı saldırılar kapsamında Afrin'in en büyük beldesi olan Cinderes'in tamamı TSK/ÖSO güçlerinin kontrolüne girdi. Gelişmeler gün boyu canlı anlatımla Haberyirmi'de

Haberi Oku

Afrin harekatı son durum: Erdoğan bilançoyu açıkladı

Afrin harekatı son durum 6 Mart (2)

Afrin harekatı son durum. Afrin'de öldürülen YPG'li sayısı, Afrin'in yüzde kaçı ele geçirildi, ÖSO ve TSK'nın Afrin kayıpları, kontrol altına alınan köy sayısı... Afrin harekatının 46. gününde HABERYİRMİ tüm savaş bilançosunu sizler için derledi.

Haberi Oku

Afrin’de kaç ypg’li öldü: İşte son rakam

TSK-ÖSO unsurları Afrin'de ilerlemeye devam ediyor.

Afrin'de kaç ypg'li öldü. Afrin'de son durum harita.... TSK ve ÖSO'nun yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı kapsamında kritik gelişme yaşandı. Afrin harekatı kapsamında ilerleyen TSK/ÖSO unsurları kritik ilerleme sağladı. TSK, etkisiz hale getirilen YPG'li sayısını duyurdu.

Haberi Oku

Dün Raco, bugün Şeyh Hadid! Sırada Cinderes var: Afrin son durum harita

cinderes-oso

YPG savunma hatları çöktü. Örgüt merkeze çekiliyor. Dün Afrin batısındaki Racu beldesini ele geçirdikten sonra bu sabah saatlerinde yine batıdaki Şeyh Hadid beldesinde kontrolü sağlayan Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Özgür Suriye Ordusu (ÖSO), Afrin'de farklı cephelerde ilerliyor. Şehh Hadid 4 kilometre kuzeyindeki Mustakan, Racu'nun 1.5 kilometre doğusundaki Hacı Halil köyü, Halilo, Soğulcak, ve Aranda köylerini ele geçirdi. Birlikler, yine batı hattında bulunan son belde Cinderes'e (Cinderesi) doğru ilerliyor.

Haberi Oku