Crystal Paraiso Verde Resort & SPA Neden Tercih Edilmelidir?


Bu yaz nereye gideceğim diye uzun uzun düşünmenize gerek yok! Antalya; dünyanın turistler tarafından en çok ziyaret edilen şehirlerinden birisi! Antalya’yı özel kılan detay ise tahmin edebileceğiniz üzere bünyesinde yer alan tatil beldeleri! Onlardan birisi de Belek!

Belek; Antalya’nın Serik ilçesine bağlı olan bir tatil beldesidir. Diğer tatil beldelerine kıyasla imkanları daha iyidir. Bilhassa golf sahaları ile göz doldurur. Hatta, birçok zenginin golf oynamak adına Belek’e geldiğini söylemek mümkündür. Siz de Belek’e gelmeyi düşünüyorsanız ilk olarak konaklama sorununu çözmelisiniz. Bu noktada, tercihiniz kesinlikle Crystal Paraiso Verde Resort & Spa olmalı!

Crystal Paraiso Verde Resort & SPA’yı Özel Kılan Detaylar Nelerdir?

Harika bir konuma sahip olan bu otelde tatil yapmak ciddi bir ayrıcalıktır. Muhteşem doğası ile ayrıcalıklı bir yer olduğunu herkese gösterir. Yeşil ile maviyi bir arada bulundurur. Ayrıca, ince çakıllı sahili ve aquaparkı ile de tüm övgüleri hak eder.

Crystal Paraiso Verde Resort & SPA; tahmin edebileceğiniz üzere beş yıldızlı bir oteldir. Harika bir peyzaja sahip olmasıyla farkını belli eder. Bunun yanı sıra, birden çok havuzu vardır. Havuzların her birisinin farklı boyutta olduğunu söyleyebiliriz. İnsanlar; bu otele geldikleri takdirde havuzda keyif yapabilirler. Ayrıca, gün batımını en güzel yerden izleyebilirler.

Crystal Paraiso Verde Resort & SPA; tahmin edebileceğiniz üzere beş yıldızlı bir oteldir. Hatta, Antalya’nın en iyi beş yıldızlı otellerinden birisi olarak gösterilir. Her bir detayı ile eşsiz bir otel olduğunu ispat eder. Bünyesinde yedi farklı havuz seçeneği barındırır. Buna ek olarak, dört a la kart restoran ve altı barı ile de müşterilerinin yeme içme ihtiyaçlarını olabilecek en iyi şekilde karşılar. SPA & sağlık merkezi de bu oteli özel kılan detaylar arasındadır. Tenis kortu, basketbol sahası ve fitness salonu da otel müşterilerinin iyi vakit geçirmesi adına düşünülmüş imkanlar arasında kendisine yer bulur.

Otelin Oda ve Yeme İçme Seçenekleri Nelerdir?

Takdir edersiniz ki, bir otelin müşterilerine birden çok oda seçeneği sunması gerekir. Crystal Paraiso Verde Resort & SPA; standart oda, ranzalı standart oda, aile odası gibi alternatifler sunar. Bunun yanı sıra, odalardaki zemin laminant parke veya seramiktir. Odalarda dizüstü bilgisayar koymaya uygun kasa, uydu televizyon, mini bar, direkt telefon, kartlı kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı gibi imkanlar vardır. Standart odalar; 2+1 kişilik olarak tanımlanır. Bunun yanı sıra, otel bünyesinde engelli vatandaşlar için özel olarak oluşturulmuş altı farklı oda mevcuttur.

Crystal Paraiso Verde Resort & Spa; sahil ve havuz snack restoranları, gözleme evi, patisserie gibi seçenekleri ile dikkat çeker. Ayrıca, ana restoranlara ve a la kart restoranlara da hayran kalmamak elde değildir.