Evden Eve Nakliyat İçin Pratik Çözümler


Avcılar evden eve nakliyat sahada hizmet vermekte, tüm ürünleri en ufak bir çizik olmadan evinize kadar taşımakta ve A’dan Z’ye teslim etmektedir. Firmamız deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir. .

Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız, müşterilerine Türk hizmet standartlarını anlamada liderlerden biri olmak için çalışmaktadır. Eşyalarınızı en güvenli şekilde taşıyoruz.

Dolayısıyla olası olumsuz durumlarda müşteri şikâyetlerini düşük ihtimal ile geri çevirirken aynı zamanda hizmetimize olan güvenimizi de gösteriyoruz. Eve taşınmak istiyorsanız sizin için en önemli süreç ulaşımdır. Paketleme, paketi açma, taşınma ve yeni bir eve yerleşmenin tüm güçlükleri ile taşınmak zor sayılabilir.

Avcılar nakliye firmaları sayesinde artık bu sorunlarla tek başınıza uğraşmak zorunda değilsiniz, çünkü tüm paketleme ve nakliye işlemlerini sizin için biz hallediyoruz. Depo hizmeti sunuyoruz.

Taşınma günü öncesi keşiflerimiz sayesinde eşyaların yoğunluğuna bakar ve günlük iş programımızı buna göre belirleriz.

Bu adımdan sonra müşterilerimize fiyatlarımızı sunabiliriz. Evden eve nakliyat firması olarak işimizi uygun fiyat ve garantili olarak yapmaktayız. Asla bütçemizden fazlasını talep etmeyiz.

Avcılar evden eve nakliye taşınırken odanızdaki yatak kaldırılacaktır. Yatağınız sağlıklı tek kullanımlık streç film ile doldurulur. Yatağın başı ve yanları battaniye ile sarılır. Yeni evinizde başlık ve yanlar bir araya getirildi ve yatağınız kuruldu.

Gardıropta ütülenen giysiler portatif gardırobumuzda kırışıksız tutulur. Ütülenmemiş giysiler, türlerine göre paket ve torbalara konur. Boş dolap marangozlar tarafından sökülür ve paketlenir. Yeni yer için monte edildi ve tasarlandı. Profesyonel marangozlar gardırobunuzu söküp yeniden monte edecek.

Profesyonel ekibimiz yemek masası, showroom ve oturma odanızı demonte eder. Koruyucu ambalaj malzemesi ile paketlenmiştir. İkincisi, monte edilir ve demonte edilir. Sandalyeler, boyutlarına bağlı olarak tek tek veya çift olarak paketlenir.

Dilerseniz eşyalarınızı şehir içi veya şehirler arası toplu veya birkaç parça halinde taşıyabiliriz. Eşyalarınız kapıdan kapıya özenle taşınır. Taşınmadan en az 1 hafta önce bize haber vermeniz yeterli. Taşınır mal, eşya ve depolama konusunda daha da güçlü ve kaliteli hizmet alacaksınız. Taşımacılık alanında kaliteli hizmet için oluşturulan şirketimiz, taşımacılık altyapısını sürekli güncelleyerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yaptığı işlerde sektörel tecrübe ve güven gösteren firmamız, Türkiye’nin önde gelen nakliye firmalarından biridir. Müşterilerimiz yeni adreslerine kolay, hızlı ve sıklıkla taşınsalar da gün boyu yanlarında olarak ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamaya çalışıyoruz. Müşterilerimiz ve karşılıklı güvene dayalı iş ilişkilerimiz verdikleri sözleri tutarlar.