İstanbul’da güvenilir elektrikçi firması


Güvenilir ve işinin ehli servis bulmak şüphesiz günlük hayatımızın başlıca problemlerinden. Servis hizmetini emin ellere teslim etmek bizi hem zamandan hem de bütçeden kazandırır.

İstanbul’un dört bir yanına servis hizmeti veren şirketimiz Usta Elektrikçi size bu konuda tam olarak yardımcı olacaktır. Usta Elektrikçi mesai saatleri içinde ve dışında 7/24 hizmetinize açıktır.

Elektrikle ilgili meydana gelen birçok sorunu çok kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturuyoruz. İstediğiniz zaman, acil elektrik servis işlemlerini uygun ve pratik bir şekilde çözüm getiriyoruz. Profesyonel gibi düşünüp çalışırken amatör ruhla hizmet veriyoruz. Biz işimizi yaparken size sadece beklemek düşüyor.

Elektriğin asla şakası olmaz. İşini bilmeyen, deneyim kazanamamış, sertifikasız servisler maalesef can ve mal kaybına neden olabilir. Bu nedenle iş kesinlikle ehline teslim edilmeli. Profesyonel ekibimizle sorunsuz bir şekilde işinizi en kısa zaman aralıklarında ve en önemlisi kaliteden asla taviz vermeden çözüme kavuşturuyoruz.

Usta Elektrikçi arşılaştığınız problemleri güncellenen elektrik ve elektronik ekipmanlarıyla her bütçeye uygun bir şekilde çözüme kavuşturmayı ilke edinmiş köklü bir firmadır. Hem kullandığımız ekipmanlar hem de sizin için kullanacağımız ürünler kaliteli ve marka garantisi altındadır.

Zaman herkes için çok değerli. Bizler sizin zamanınızın kıymetini bildiğimizden İstanbul’un farklı bölgelerinde çözüm ortaklarımızla çalışmaktayız. Bu sayede İstanbul’un her noktasına çok hızlı bir şekilde müdahale edebilme imkanımız bulunmaktadır.
Mottomuz kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik… Bu bizim hizmet kalitemizin temelini oluşturuyor. Servis aracımız acil durumlarda en kısa sürede adresinize ulaşıyor. Çalışma saatimiz sizin boş vaktinize göre ayarlanıyor.

Firmamız ayrıca Türkiye’nin ilk online elektrik servis hizmeti sunan firmasıdır.

Peki neler yapıyoruz? İşte hizmetlerimiz; Bina Elektrik Tesisatı, Plan & Proje Taahhüt İşleri, Elektrik Arıza Servisi, Görüntülü Konuşma Sistemleri, Aydınlatma Sistemleri Kurulumu, Topraklama Tesisatı, Paratoner Tesisatı, Telefon Tesisatı, TV Tesisatı, Zayıf Akım Tesisatları, Yangın İhbar Sistemleri, Sensörlü Sistemler, CCTV Kamera Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Elektrik Panoları, Kompanzasyon Panoları

Bakım Onarım, Elektrik Malzeme Satış & Montaj
Elektrik Servis işlerinizi bize bırakın! Güvenilir Elektrikçiniz Usta Elektrikçi… İstanbul Elektrikçi

Bize https://www.ustaelektrikci.com/adresinden ayrıca mesai saatleri içinde 0216 505 84 41 sabit telefondan ve 0532 765 73 08 cep telefonu ve WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsin.