Fatih Portakal’dan ‘pes’ dedirten pişkinlik


Türkiye’de ilk defa düzenlenecek olan ‘Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışı’, 29 Ekim – 1 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılacaktı.

Portakal’dan provokatif girişim
FOX TV Ana Haber Bülteni sunuculuğundan ayrıldıktan sonra bile provokasyonlarına sosyal medya üzerinden devam eden Fatih Portakal, son olarak Cumhurbaşkanlığı Yat Yarışı üzerinden bir girişimde bulundu.

Portakal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bu nasıl duyarsızlık? Deprem oldu 26 kişi ö’ldü, enkaz altında insanlar var. Tsunami yaşandı. Marina darmadağın oldu. Acı ve yas varken Cumhurbaşkanlığı Yat Yarışı yapılıyor. Yarın da ödül töreni. Umarım tören partili degildir. Acı bir taraftan corona bir taraftan. Nasıl olacak?” ifadelerini kullandı.

Ancak yapılan açıklamada Pazar günü (bugün) yapılacak olan ödül töreninin İzmir depremi dolayısıyla ileri bir tarihe ertelendiği belirtildi.

Pişkinliğe devam etti
Durduk yere yaygara koparan Fatih Portakal ise açıklama sonrası pişkinliğe devam etti. Yeni bir açıklamada daha bulunan Portakal, paylaşımında “İptal oldu, duyurusu yapıldı. Olması gerekendi” ifadelerine yer verdi.