Chp’de bir kez daha yaşandı, kız 17 yaşındaydı


CHP’nin Bursa, Osmangazi İlçe Başkanı M.A.’nın 17 yaşındaki kıza attığı belirtilen mesajlar gündeme geldi.

CHP’deki t’aciz olaylarına her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Bu kez Bursa’da yaşanan mide bulandırıcı olay, partinin içinde bulunduğu durumu gözler önüne serdi.

İddiaya göre M. A. saat 23.00’te “pişt” diyerek t’acize başladığı genç kıza sonrasında farklı emojiler attı. S. G.’nin, “Neden böyle emojiler atıyorsun, bir şey de abi” demesi üzerine M.A., “Bana abi deme” cevabını verdi. Buna anlam veremeyen genç kız bu kez “Neden abi demeyeyim ki” diye sorunca M.A, “Senden hoşlanıyorum” karşılığını verdi. Sabah’ın haberine göre, çok şaşıran genç kız terslediği ve konuşmayı sonlandırdığı ilçe başkanının bu davranışını annesine söyledi.

KADININ KOCASINI PARTİDEN ATMIŞLARDI

Kızının t’aciz edildiğini öğrenen anne, tüm mesajların çıktısını alıp CHP Genel Merkezi’nin yolunu tuttu. Genel başkan yardımcılarıyla görüşen anne-kız “İnceleyeceğiz” denilerek Bursa’ya gönderilirken t’aciz olayının üstü örtüldü. M.A.’nın daha önce evli bir kadınla ilişkisi olduğu ortaya çıkmıştı. Ancak CHP, M.A. yerine kadının kocası olan Z. G.’nin partiden üyeliğinin düşürülmesi için harekete geçti.