Mert Davetiye Evlenenlere Yeni Nesil Sanal Davetiye Sunuyor


Mert Davetiye firması yaşanan pandemi sürecinde düğün etkinliklerine verilen ara nedeniyle davetiye siparişleri durduğunda yeni modeller ve fikirler üreterek, mutlaka sizin zevkinize uyacak bir tasarıma sahip, onlarca renk ve model çeşitleri ile hayalinizdeki düğün davetiyesini sizinle buluşturuyor.

Her geçen gün gelişen ve daha fazla hayatımıza giren teknoloji tüm diğer alanlarda olduğu gibi geçmişten gelen alışkanlıklarımızı da değiştiriyor. Günümüzde tüm sektörlerde teknolojinin getirdiği faydalardan yararlanarak hizmet veriliyor. Teknolojik gelişime ayak uyduran firmalar sektörlerinde her zaman bir adım öne çıkıyor. Verilen hizmetin kalitesi artıyor, hizmet süreleri kısalıyor. Hem alıcı hem de satıcı daha sorunsuz ve kolay bir ticaret gerçekleştirmiş oluyor. Böylece iki tarafın memnun kaldığı süreç tamamlanıyor.

Uzun yıllardır davetiye sektöründe başarıyla hizmet vermekte olan Mert Davetiye firması hazırladığı internet sitesi üzerinden tüm Türkiye’ye kolay ve hızlı davetiye siparişi imkanı sunuyor. Davetiyelerin tasarımından baskısına, müşterilerden sipariş alımından kargo ile teslimine kadar büyük bir emek veriliyor. Firmanın hazırlamış olduğu binlerce farklı davetiye modeline talep oldukça fazla. Bir çok kişinin tercih ettiği geleneksel modellerden farklılık arayanlara hitap eden yeni konsept modellere kadar geniş ürün yelpazesinde hizmet veren firma her yıl evlenecek yüzlerce çiftin davetiyelerini tasarlıyor. Uzun yıllar saklanan davetiyeler, düğün ve nişan günlerine ait hoş bir hatıra olarak görülüyor. Çiftleri kendilerine uygun davetiyeyi bulmak için sokak sokak gezme derdinden kurtaran ve evlerinden çıkmadan internet üzerinden davetiye seçim imkanı sunan Mert Davetiye’nin “Sanal Davetiye” hizmeti de oldukça ilgi çekici.

Çok uzak olmayan bir gelecekte alışık olduğumuz kağıt davetiyelerin yerini alması beklenen sanal davetiyeler şimdilik sektörde çok fazla yaygın değil. Bildiğimiz standart davetiyelerin üzerinde yer alan bilgilerin çok daha fazlasını hatta düğün fotoğrafları ve ziyaretçi defterini içeren sanal davetiyeler ömür boyu internet üzerinde kalmasının avantajı ile çok daha uzun süreli bir hatıra anlamı taşıyor. Firma bu anlamda geleceğe yatırım yaparak sanal davetiye hizmetini normal davetiye satın alan müşterilerine özel olarak hediye olarak sunuyor. Mert Davetiye firmasından seçeceğiniz herhangi bir davetiye modelini sipariş verdiğinizde isterseniz ek olarak herhangi bir ücret ödemeden sanal davetiyeniz hazırlanarak teslim ediliyor. Böylece hem geçmişten beri kullanılan en kaliteli baskıya sahip davetiyeleriniz tasarlanarak adresinize kargo ile yollanıyor hem de yeni nesil sanal davetiyeniz oluşturularak internet üzerinde kalıcı bir hatıraya sahip oluyorsunuz.

Konu hakkında daha detaylı bilgiyi Mert Davetiye resmi instagram hesabı olan https://www.instagram.com/mertdavetiye/ adresinden veya firmanın www.mertdavetiye.com isimli web sitesinden alabilirsiniz.