Melih Gökçek’ten yerel seçim uyarısı


Beyaz TV canlı yayınında konuşan Melih Gökçek, AK Parti seçmenine seslenerek, yerel seçimlerin öneminin farkına varılması gerektiğini söyledi. Gökçek şöyle konuştu:

“ÖZHASEKİ’YE DESTEK VERMEMEK DEMEK, DAVAYA İHANET DEMEKTİR”

Mehmet Özhaseki’nin sırtını yere vurmak demek, ona destek vermemek demek, ona yardımcı olmamak demek, bana göre davaya ihanet demektir.

“SEÇİMİN ERTESİ GÜNÜ CUMHURBAŞKANIMIZIN MEŞRUİYETİNİ SORGULAMAYA ÇALIŞIRLAR”

Neden? diyeceksiniz… Bugün Ankara ve İstanbul’da herhangi birisi kaybedilsin, Sayın Cumhurbaşkanımızı kesinlikle ve kesinlikle rahat bırakmazlar. Hemen meşruiyetini tartışmaya başlarlar.

“BU İKİ YERDEN BİRİNİ ALIRLARSA BAYRAM EDERLER”

Yani Ankara veya İstanbul seçimlerinden biri veya ikisi kaybedilirse, ki şu anda FETÖ’nün, uluslararası güçlerin, DHKP-C’nin, HDP’nin, CHP’nin bütün amacı bu iki yerden ne yapıp edip bir yeri almak. Bu iki yerden birini alırlarsa bayram bunların.

“BU BİR YEREL SEÇİM, ÖNEMLİ DEĞİL” DİYEREK DEMAGOJİ YAPIYORLAR

Bugün demagoji yapıyorlar. Diyorlar ki, “bu bir yerel seçim, önemli değil…” Yerel seçimin ertesi günü meşruiyet tartışması başlar. Yüzde bir trilyon! Hiç kaçarı yok. Onun için, biz Ankara’yı veremeyiz, biz İstanbul’u veremeyiz.

“ERDOĞAN SIKINTIYA GİRERSE BÜTÜN MÜSLÜMANLAR SIKINTIYA GİRER”

Yarın Allah korusun Recep Tayyip Erdoğan makamından mevkisinden sıkıntıya girecek olsa, sadece Türkiye sıkıntıya girmez. Bütün dünyadaki müslümanlar sıkıntı içerisine girer. Onun için ne edip edip buraları kazanmak lazım.

Haber7