Temel Reyiz Erdoğan’a çattı


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Saadet Partisi’ni HDP ile işbirliği halinde göstermesine Saadet lideri Karamollaoğlu çok kızdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, katıldığı bir televizyon programında HDP’yi kastederek, “İYİ Parti’nin, Saadet Partisi’nin bunlarla beraber böyle iş tutmasının izahı mümkün değildir” sözlerine Saadet Partisi karşılık verdi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun Twitter hesabından verilen cevapta “Yazıklar olsun!” ifadesi 3 kez tekrarlandı.

Karamollaoğlu, Erdoğan’a şunları söyledi;

“Saadet Partisi’nin gündeme getirdiği konulara cevap veremeyen Sayın Cumhurbaşkanı, ne yazık ki mesnetsiz iddialarda bulunarak kamuoyunu yanıltmaya çalışıyor. Saadet Partisi bütün seçim bölgelerinde kendi amblemi ve kendi adayları ile seçimlere giriyor. Biz böyle yalan yanlış uydurma iddialarla uğraşmıyoruz. Ülkemizin ve insanımızın dertleri ile uğraşmayı ve çözüm yolları arayıp bulmayı kendimize görev biliyoruz. Biz yine de üslubumuzu bozmayacağız. Sadece “Yazıklar Olsun” demekle yetineceğiz. Yazıklar olsun! Yazıklar olsun!”