Kılıçdaroğlu’na en yakın isimde de çıktı


Öztrak, kendisiyle maskesiz temasta bulunanların test yaptırmasını istedi. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Sözcü Öztrak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Çalışmalarını bir süre evden yürüteceğini belirten Öztrak, son dönemde kendisiyle temasta bulunanlara seslenerek, şu ifadeleri kullandı:

“KORONAVİRÜS TESTİM POZİTİF ÇIKTI”

“Yaptırdığım koronavirüs testinin pozitif çıktığını az önce öğrendim. Sağlık durumum şu an gayet iyi. Fakat birkaç hafta evden çalışacağım. Arayıp soran herkese çok teşekkür ederim. Yakın zamanda benimle maskesiz temasta bulunanların test yaptırmasını rica ediyorum.”

CHP’de vaka sayıları giderek artıyor. Yaşı ilerleyen Kemal Kılıçdaroğlu’nun da virüse karşı hem korkusu hem de tedbirleri artmaya başladı.

FAİK ÖZTRAK KİMDİR?

2008-2016 yılları arasında CHP’de Parti Meclisi üyeliği, Genel Saymanlık, Ekonomi Politikaları, İşveren Sendikaları ve Kuruluşları, Dış İlişkiler(Vekaleten) Genel Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. 27. dönem CHP Tekirdağ milletvekili adayıdır. Öztrak şimdi CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü olarak Kemal Kılıçdaroğlu’na en yaknı isimlerden biridir.