Güzellik Uzmanlarının Tercihi Becas Medikal


Becas Medikal A.Ş birçok farklı lazer cihazını bünyesinde bulunduran bir üreticidir. Oldukça kaliteli ürünlerin satış işlemini yapmaktadır. Zaten bu sebeple de aldığı geri dönüşler neticesinde de birçok farklı ödül almaya da hak kazanmıştır diyebiliriz. Bu sebeple de birçok lazer epilasyon merkezinin tercihi de Becas Medikal A.Ş olmaktadır.

Burada birbirinden farklı ve oldukça çeşitli birçok lazer cihazı olduğunu söylemek mümkün. İşte bunlardan bir tanesi de buz lazer cihazı olarak karşımıza çıkmaktadır. Son yıllarda oldukça rağbet gören bir cihaz. Çünkü lazer işlemini oldukça kısa sürelere indiriyor ve bunun yanı sıra herhangi bir ağrı, sızı etkisi de yaratmıyor.

 

Diode Lazer Cihazı

Birçok kişinin farklı cihaz tercihi oluyor. Çünkü lazer cihazlarının neredeyse hepsinin görevi farklı diyebiliriz. Fakat bazıları da farklı ten rengi grupları için uygun oluyor. Bu farklı lazer cihazı grubunda yer alan bir tür de diode lazer cihazı olacaktır. Bu lazer cihazının da kendine has bazı özellikleri bulunmaktadır.

En ön plana çıkan farkı da diode lazer cihazının daha çok koyu ten rengine sahip kişiler için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Bu sebeple de genelde bu ten rengine sahip kişiler tarafından kullanıldığı görülmekte. Bunun yanı sıra yine daha çok açık renkli ve oldukça ince tüyleri alma konusunda da başarılı sonuçlar verdiğini görüyoruz.

 

Hydra Facial Cihazı

Bu tür cihazların özellikle yüz sağlığı için de kullanıldığı bilinen bir şey. İşte bu türlerden bir tanesi de hydra facial cihazı olarak karşımıza çıkıyor. Becas Medikal A.Ş.’de satışı en çok yapılan ürünlerden bir tanesi bunun sebebi de talebin her geçen gün daha fazla artış göstermesi.

Bu cihazın en büyük artılarından bir tanesi de sorunların tek seansla çözülebilir olması. Bu sebeple de birçok seansa gelemem diye düşünen kişiler için de büyük bir avantaj. Yüzün en derinine nüfuz edip tüm kirleri arındırıyor aynı zamanda yağını, siyah noktalarını da temizleyerek bebeksi bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.