Jandarma’dan JÖH, JÖAK’a yeni video klip

Jandarma Genel Komutanlığınca kuruma ait sosyal medya hesaplarında yayınlanan Rap klibinde, Jandarma Özel Harekat (JÖH) timleri ve Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) unsurlarının hava ve karada operasyonel görüntüleri yer veriliyor.


Jandarma Özel Harekat (JÖH) timleri ve Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK)

Türkiye, Ankara (HABERYİRMİ) Jandarma Genel Komutanlığınca kuruma ait sosyal medya hesaplarında yayınlanan Rap klibinde, Jandarma Özel Harekat (JÖH) timleri ve Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) unsurlarının hava ve karada operasyonel görüntüleri yer veriliyor.

Klipte, JÖH’e bağlı olarak terörle mücadele bölgelerinde Efeler, Dadaşlar, Panterler gibi isimlerle hizmet veren taburların amblemlerine de yer veriliyor.

Jandarma Özel Harekat (JÖH) timleri ve Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) videosundan. HABERYİRMİ
Jandarma Özel Harekat (JÖH) timleri ve Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) video fotoğrafları
Foto: Jandarma Özel Harekat (JÖH) timleri ve Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) videosundan. HABERYİRMİ
Jandarma Özel Harekat (JÖH) timleri ve Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) videosundan. HABERYİRMİ

Klipte Polis Özel Harekat timleri de yer veriliyor. “7/24 görevde aşkla çalışanlar, JÖH’ler, PÖH’ler gizli kahramanlar” vurgusu yapılıyor.

Klip, Jandarma Genel Komutanlığının sosyal medya hesaplarından, “Terör örgütlerinin korkulu rüyası, milletimizin göz bebeği, jandarmamızın gururu kahraman JÖH birliklerimiz… Güçlü, güvenilir, hazır” mesajı ile paylaşıldı. HABERYİRMİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir