Sosyal medya genç kızın paylaştığı Hamza Dağ fotoğraflarını konuşuyor


Sosyal medya, genç kızın paylaştığı Hamza Dağ fotoğraflarını konuşuyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ’ın metro beklerken telefonla üst düzey görüşmelerine tanık olan bir Twitter kullanıcısı, o kişinin milletvekili olduğunu anlayınca şaşkınlığını Twitter hesabından paylaştı.

Bir Twitter kullanıcısı, “Bugün İzmir metroda adamın birisi telefonla ‘karayolları müdürünü bağlar mısınız, ilçe sağlık müdürünü bağlar mısınız’ diye konuşuyordu. İçimden ‘şizofren galiba’ dedim. 2 dakika sonra 3-4 kişi yanına gelip ‘vekilim nasılsınız’ dedi. Adam vekilmiş” notuyla bir fotoğraf paylaştı.

Fotoğraftaki kişinin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ olduğu ortaya çıktı. Hamza Dağ’ın fotoğrafları, kısa sürede on binlerce kişinin beğenisini kazandı. Bazı takipçiler, “Halkın arasında bir milletvekili, halk adamı” şeklindeki yorumlarıyla paylaşımı beğendi.

Bir vatandaş, Hamza Dağ’dan “değerli büyüğüm” diye bahsederek, paylaşımı yapan genç kıza fotoğraftaki kişinin kim olduğunu duyurdu. Bir diğer sosyal medya kullanıcısı, Hamza Dağ’ın “Gayri Resmi Hesap” isimli YouTube kanalı olduğunu hatırlatarak, “Eğlenceli biri” notunu düştü. Vatandaşlar, “Halkın vekili” diyerek Dağ’a destek verdi.